(Ne)obvyklé podnikanie

V dnešnej dobe existujú produkty (výrobky) a služby takmer pre čokoľvek. Nikdy neviete aký náhodný alebo nekonvenčný obchodný nápad sa zrodí a začne rezonovať s ľuďmi – niektoré sú viac bizarnejšie ako ostatné.
Radi by sme vám predstavili 6 zvláštnych druhov podnikania, o ktorých ste doteraz možno nevedeli že existujú.
nápis dobrý nápad
1. Alkoholické nápoje v utajení

Jedná sa o produkty, ktoré pomáhajú tvorivo utajiť alkoholické nápoje v rôznych predmetoch, ktoré bežne používate vo svojom živote a nikto by ani len nebol povedal, že sa v nich niečo ukrýva. Využívajú sa na to predmety ako napríklad: kefa na vlasy, športová podprsenka, tuba od opaľovacích krémov a podobne.

2. Biznis so zemiakmi

Nezabúdajte, že okrem varenia a jedenia zemiakov môžete na zemiaky napísať odkaz a poslať ho niekomu. Celý nápad spočíva v tom, že zákazník si vymyslí text a podá ho ďalej firme, ktorá následne daný text napíše na zemiak a pošle ho osobe pre ktorú bol tento zemiak určený.
muži s nápadem

3. Naučte sa objímať

Áno, čítate správne. Existuje spoločnosť, ktorá vás naučí ako sa správne objať. Všetci potrebujeme niekedy objatie, tak prečo by to nemalo byť perfektné?

4. ,,Škaredý nábytok“

Skupina chlapcov, ktorí vždy chceli vlastnú firmu, sa rozhodli, že začnú vyrábať nábytok a prišli s niektorými skutočne kreatívnymi (a ručne vyrobenými) kusmi, o ktorých všetci tvrdia, že sú škaredé. Všetky výrobky sú prevažne zo starého dreva, ktoré je už v značnej miere opotrebované, takúto kvalitu nenájdete nikde inde.

5. Rezervácia miesta v nebi

Áno ľudia, je to skutočné. Môžete si kúpiť miesto v nebi pre vás alebo pre milovaného. Čo je na tom to najlepšie? Ak sa nedostanete do neba, dostanete vraj plnú náhradu. Ale ako?
bankovky eura

6. Masáž tváre prostredníctvom fackovania

Môžete zaplatiť za to, že budete stáť tvárou v tvár oproti niekomu, kto vás bude fackať niekoľko minút. Výsledkom tejto,,masáže“ je to, že sa vám utiahne pokožka a odstránia vrásky. Avšak má to jeden háčik, odstránenie vrások neprebehne počas jedného sedenia a výsledky bohužiaľ nie sú trvalé. Tento typ masáže, tiež známy ako tvárový box, je populárny v Thajsku, ale existuje aj jedna certifikovaná spoločnosť v Spojených štátoch, ktorá poskytuje tieto služby a nachádza sa v San Franciscu.

Nezařazené