O sklenených zástenách

Prerábate vašu kuchyňu a zvažujete vaše možnosti, prihliadate na vašu situáciu, vaše predstavy. Nezabúdajte aj na vhodné dotvorenie steny nachádzajúcej sa v okolí vašej kuchynskej linky. Tu je niekoľko výhod, prečo by ste mohli uprednostniť sklenenú zástenu pred použitím klasických kachličiek. Jednou z výhod je spôsob čistenia a údržby daného miesta. Dámy, ktoré sa denne zdržiavajú v priestoroch kuchyne, určite ocenia prínos sklenenej zásteny, kde nie je potrebné zameriavať sa na čistenie jednotlivých škár medzi kachličkami. Jednoducho sklenenú zástenu pretriete ako celok niekoľkými pohybmi vhodným čistiacim prostriedkom a vyzerá ako nová, bez nánosov, bez mastnoty, takže dokonalá. Ďalšou výhodou je rozsiahla možnosť výberu tohto produktu do vašej domácnosti v rozmanitých farbách, so vzormi, motívmi alebo bez, podľa vašich preferencií v snahe dosiahnutia výsledného harmonického priestoru vo vašom dome alebo byte.

sklenená zástena č.1

Sklenená zástena predstavuje ideálnu voľbu pre zariadenie moderných kuchýň dnešnej doby, kde sa kladie dôraz na čistotu, praktickosť a príjemné pôsobenie v súlade so zvyškom miestnosti. Dokonca ju môžete okrem kuchyne použiť aj v iných miestnostiach vášho príbytku, čím vytvoríte zaujímavé prepojenie a zladenie jednotlivých miestností.

sklenená zástena č.2

Sklenené zásteny nájdete aj u nás, na našich stránkach v ponuke, alebo vám ich dodáme na základe vami dodaných rozmerov a iných dodatočných špecifických požiadaviek. Vyrobíme aj s požadovanou a želanou grafikou, zmontujeme a vy sa môžete spokojne tešiť zaujímavému štýlu a dopriať si jedinečnosť a originalitu aj takýmto spôsobom.

Sklenené zásteny sa vyrábajú z kalného skla, ktoré je pevné a trvácne, nenáročné na údržbu. Vďaka svojim znamenitým vlastnostiam sa sklenené zásteny tešia čoraz väčšej obľube a postupne nahrádzajú štandardne používané keramické obklady z už spomenutých dôvodov. Aj pre tento rok, keď sa do popredia dostáva minimalistický štýl a dojem čistoty v kuchyni, bez zbytočného vystavovania, či už používaných technológií alebo iných pomôcok a produktov, sú jednotkou v dotvorení celkového jedinečného štýlu.