Tantra vám prinesie nový zážitok

Služby, ktoré využívame, majú široký záber a stále pribúdajú nové. Množstvo z nich vieme nájsť jednoducho na internete, kde majú svoje stránky s ponukami. Tam sú k dispozícii aj erotické služby a masáže, napríklad tantra. Tantrické masáže sú založené na masírovaní celého tela vrátane intímnych častí.

masaz

Vyskúšať niečo netradičné s istotou, že pritom zažijete doposiaľ nezažité, by sme mali všetci. Bežné zážitky zažívame často, no absolvovanie tantrickej masáže prináša slasť a rozkoš, ktorú hľadáme v erotike a sexe. Prostredníctvom internetových stránok sa na takú masáž objednáte jednoducho aspoň jednu hodinu vopred. Zároveň si vyberiete aj masérku – dievča, ktoré sa vám bude venovať a takisto aj typ masáže, o ktorú máte záujem. Po príchode do salóna vás privítajú šálkou čaju alebo kávy a ponúknu vám možnosť osprchovať sa. Potom sa prezlečiete do sárongu a môžete pristúpiť k samotnej masáži.

Rituál prebieha podľa toho, aký typ tantra masáže ste si vybrali, môžete si vyskúšať klasiku, body masáž, double body, special tantra, dark secret, prípadne masáž lingamu, čo sú intímne partie tela a veľa iných druhov masáží. V salónoch pracujú šikovné dievčatá rôznych vekových kategórií, ktoré urobia všetko preto, aby vás uspokojili a doviedli k vyvrcholeniu a k tomu využívajú nielen ruky, ale aj celé telo, ústa či prsia. Pracujú profesionálne a diskrétne, a to ocení každý zákazník.

nuru

Počas rituálu masáže znie príjemná hudba a atmosféru podčiarkuje exotická vôňa, aby bol zážitok čo najsilnejší a jedinečný. Do salóna sa však nedostanete, ak trpíte nejakým vírusovým alebo kožným ochorením a takisto ak ste pod vplyvom alkoholu či omamných látok. Po skončení masáž si môžete opäť dopriať sprchu aj trocha času na oddych a vstrebanie pocitov. Na rozlúčku dostanete drobný darček ako poďakovanie za návštevu, ktorú ukončí pozdrav „namaste“.