Trendové pozvánky na svadbu

Sú niektoré veci ako napr. fotky, diplomy, ale tiež napr. svadobné oznámenia v papierovej podobe, ktoré v sebe ukrývajú tú výnimočnú atmosféru prakticky natrvalo. Ak sa na tieto veci pozriete po niekoľkých rokoch, určite vám poskočí srdiečko a vybavíte si isté obdobie svojho života a ten výnimočný moment.
V prípade svadby a svadobných oznámení rovnako nejde iba o to, aby tieto papiere splnili svoju základnú úlohu, čiže informovali, ale takisto aj v tomto prípade ide o tú pamätnú listinu. O to viac sa vryjú do pamäti, pokiaľ majú tieto pozvánky na svadbu krásne a niečím originálne grafické prevedenie. Preto sa spoločne pozrime na ich zhotovenie z hľadiska aktuálnych trendov.Hračka, umelé postavičky, zasnúbení medvedi
Monogramysú vzorom, ktorý sa teší rastúcej popularite. Pôsobia umelecky, no ďalším dôvodom je hlavne motív spojenia dvoch iniciálok do jedného celku, kedy prevedenie a jeho princíp pôsobí skutočne romanticky. Výhodou je takisto možnosť graficky spojiť monogramy s rôznymi prvkami, ako napr. ozdobnými vencami.
Metalický efektna pozvánkach je skrátka nádherný už na prvý pohľad a preto niet divu, že ide takisto o jeden z rastúcich trendov. Určite si všimnete najmä zlatú fóliu a tá sa môže v tomto prípade nachádzať prakticky všade, výnimkou nie sú ani menovky. Za zmienku ale určite stojí aj strieborná farba, no každopádne vravíme o zaujímavom a nie príliš gýčovom materiáli.
Geometriaje IN, respektíve tvary pripomínajúce rôzno-cípe geometrické prvky. Tvoria efekt istej viditeľnosti a usporiadanosti, pritom týmto vzorom nechýba kus kreativity.Nápis LOVE na ružovom pozadí
Experiment s farbami (odtieňmi) alebo pri svadobnom oznámení si vybavíme automaticky čistú bielu farbu. No verte tomu, že trendom sa stávajú aj čierne odtiene. A nie, nepripomínajú parte, ale sú naozaj elegantné, len sa s nimi vedieť trochu pohrať. Krásne pôsobia napríklad ak sa skrížia s grafickým vzorom v podobe červených ruží.