Kto sú ľudia v Esete?

Eset je spoločnosť, ktorá pôsobí dnes už vo vyše 200 krajinách, a to aj za veľkou mlákou. Svoju spokojnosť vyjadrujú ľudia po celom svete tým, že mu ostávajú verní a každoročne si kupujú licenciu, aby ich surfovanie, ale aj stiahnuté súbory boli v bezpečí. Najnovší posun zaznamenala firma. Keď začala ponúkať svoje služby aj pre mobilné zariadenia a tablety, ktoré si ochranu vyžadujú ešte viac ako tradičné počítače alebo notebooky.

ochrana

  1. História firmy pre vývoj antivírusov sa píše od osemdesiatich rokov. Vtedy sa v roku 1987 vytvoril prvý softvér NOD, ktorý spĺňal špecifikáciu pre vyhľadávanie vírusov. Už vtedy sa na Slovensku objavili talenty, ktoré mali víziu a chuť pracovať v odvetví, ktoré sa vtedy ešte tak nepoznalo a mnohý sa o neho ani nezaujímali.
  2. Prvé produkty firmy Eset s.r.o. sa začali predávať už v Československu. Písal sa rok 1992, kedy sa začali hrnúť prvé obchody a záujemcovia, vďaka ktorým sa firma mohla ďalej rozrastať a pokračovať v tom, v čom je dobrá a to vo vytváraní softvérov. Netrvalo dlho a prvé ceny uznania sa dostavili o tri roky neskôr a to v roku 1995. Možno aj vďaka aj tomuto sa zakladatelia rozhodli rozvinúť svoje pole pôsobnosti aj do zahraničia. Strategicky sa preto rozhodli pre Spojené štáty, ktoré mali v tú dobu najvyšší kredit vo vývoji počítačov a počítačových systémov.
  3. Firma sa závratnou rýchlosťou šírila a rozšírila obchod aj na Južnú Ameriku. V novom tisícročí sa dostala medzi spoločnosti, ktoré sa najrýchlejšie rozvíjajú a patria do súkromného sektora. V roku 2010 dostala až šesťdesiat ocenení za detekciu malvéru. Neskôr sa rozšíril aj na mobilný trh a na Európsky kontinent, ktorý bol doteraz bez pobočiek. Aj vďaka tomu dnes zamestnáva viac ako tisíc ľudí, čo rozhodne prospieva k zníženiu nezamestnanosti.

zabezpečení
Spoločnosť Eset dnes predstavuje značku, ktorá nie je len kvalitnou, ale predstavuje aj hodnoty ako perfekcionizmus a stále zlepšovanie sa , vášeň pre moderné inovácie a odhodlanosť.