Našla si milenca? Oplať jej to

Nedokážeš pochopiť, čo si urobil zle. Snažil si sa jej ulahodiť aj v sexuálnom živote a dokonca si pomáhal aj v domácnosti. Venoval si jej najkrajšie roky vášho spoločného života a ona sa ti za to takto nevďačne a nechutne odvďačila. Nevieš pochopiť, prečo ti to urobila. Nikdy sa nesťažovala, že by si bol niečo robil zle alebo, že by jej niečo vo vašom spoločnom živote nevyhovovalo. Bol to ako blesk z jasného neba, keď si zistil, že chodieva za iným mužom. Ty, ten ktorý si jej veril a venoval všetko, čo si mal, teraz sedíš doma smutný a sám, pretože nevieš, čo máš ďalej robiť so svojím životom.

nude-4755496_1920

Klin sa klinom vybíja

Staré porekadlo, v ktorom je ukrytá obrovská pravda. Nejde o to, že by si sa jej chcel pomstiť, no vlastne aj chceš, pretože ti vytrhla kus srdca. No, hlavne ide o to, že ťa zradila a ty potrebuješ na tú jej zradu, čo najskôr zabudnúť, aby si sa z toho nezbláznil. Je to obrovská rana, keď ešte včera si si myslel, že je všetko v poriadku. Všetko vyzeralo tak dokonale, že to nič nemôže narušiť. Domácnosť fičala ako mala a aj váš vzťah nemal žiadne trhliny a predsa sa to stalo. Čo už, už sa to neodstane a ty musíš žiť ďalej.

abs-2746478_1920

Ďalší postup

Nájdi si niekoho veľmi atraktívneho, najlepšie z erotických služieb a oplať jej túto hroznú zradu. Nech si nemyslí, že s tebou bude teraz zametať a ona bude tá, ktorá je na koni. Nenechaj sa takto zrádzať a dokáž jej, že aj ty na to máš a nie si taký slaboch ako ti ona povedala. Poriadne si zatrtkaj a nezabudni sa jej s tým pochváliť, že takú perfektnú ženu si v posteli ešte nemal a že ona vlastne nestála za nič. Že sex s ňou bol úplne o ničom a tak sa čuduješ, že si to vydržal až doteraz a ona ti vlastne pomohla s tým, aby si sa pohol ďalej z miesta. Možno to bude na začiatku ťažké, ale robíš to pre seba tak si to náležite uži. Nech si to uvedomí a trpí ona.