Susedia sa vracajú na obrazovky

Fanúšikovia tohto kultového seriálu jasajú. Susedia oznámili prostredníctvom videa na svojej facebookovej stránke, že sa znovu objavia na obrazovkách namiesto seriálu Autoškola, ktorý ich nahradil v pondelok večer. Niektorých očaril aj ten, u niektorých to bola len slabá náhrada za tak perfektný sitkom ako sú Susedia.
Tak kedy je ten šťastný deň, keď budeme opäť môcť zhliadnuť na niečo poriadne v televízii? Udeje sa tak ako sľubovali samotní predstavitelia susedov, na jar.

rodina

Keď sa opýtate malého dieťaťa, že ktoré mesiace sú jarné, tak vám vymenuje marec, apríl a máj. Áno to je správne. Takže sme stále ostávali v očakávaní, že v ktorom z týchto mesiacov budeme znova vidieť náš obľúbený seriál. Po siahodlhých debatách nám susedia nakoniec prezradili, že na konci jari to určite nebude.
A nakoniec z nich práve na Valentína vyliezlo, že sa vrátia na obrazovky už v prvom z jarných mesiacov. Dokonca, vedia už aj ten správny dátum a to je 4.3. 2019 o 20.35.

přátelé

Tak dátum už vieme. Môžeme si ho zapísať do svojich diárov, kalendárov a podobných zápisníkov kam si zapisujeme potrebné a dôležité informácie. Určite tento veľkolepý návrat nemôžeme zmeškať. Ja teda určite nie. Hoci, nebudem ich pozerať práve v televízii, pretože ju nemám, ale na internete si ich určite pozriem. Viete, sú to jediné, čo by som v tej televízii pozerala.

Už nám neostáva nič iné len dúfať, že ich kvalita ostane na rovnakej, podobnej alebo dokonca vyššej úrovni ako sme zvyknutí. Ale ja o tom nepochybujem, pretože si úroveň držia neustále. Je to môj najobľúbenejší seriál, škoda tej prestávky, ale nevadí, hlavne, že sa vrátili naspäť. Určite ste sa aj vy tak veľmi tešili z ich veľkolepého návratu.

rodinný přátelé

Tak si nezabudnite v prvý marcový pondelok naladiť Markízu a sledovať nestarnúcu klasiku. Náš domáci sitkom, ktorý stojí za to, aby ste ho sledovali.