Výber zábradlia

Výber zábradlia na schody môže výrazne zmeniť alebo dotvoriť celkovú atmosféru daného priestoru. Takže je to oblasť, na ktorej skutočne záleží. Správny a vhodný výber zábradlia je výbornou investíciou do vášho príbytku. Rozhodnite sa správne a vylepšite svoje bývanie, priestor, v ktorom trávite dni a noci, jednoducho váš domov. Vytvorte si z vášho domova ešte lepšie a krajšie miesto pre váš súkromný a rodinný život.

Zábradlie na schody má okrem účelovej a bezpečnostnej funkcie aj estetické a dizajnové pôsobenie a vplýva na vzhľad interiéru alebo exteriéru.

drevené zábradlie

V súčasnej ponuke sú mnohé moderné riešenia s príjemným vzhľadom a jednoduchou údržbou pri dlhodobom užívaní. Použité materiály sa vyznačujú maximálnou odolnosťou a dlhou životnosťou. Zábradlie na schody v prvom rade poskytuje dostatočnú oporu pre užívateľov. Vyberá sa tak, aby dostatočne ladilo so schodiskom. V súčasnosti sú vytvárané moderné varianty, ktoré je možné použiť na vytvorenie výrazných dizajnových prvkov. Zábradlie je možné ukotviť k medziposchodiu alebo k podlahe, aby pokrývalo celý povrch.

Zábradlie na schody môže byť vyrobené z rôznych druhov materiálov. V súčasnej ponuke sú sklenené zábradlia s čírym alebo mliečnym sklom, zábradlia od podlahy po strop a podobne. Ak potrebujete zladiť zábradlie na schody k vášmu schodisku, stačí si vybrať z ponúkaných dostupných materiálov, či už spomínané sklenené alebo drevené, prípadne kovové zábradlie.

točité zábradlie

Využívajú sa aj nerezové materiály, ktoré sa vyznačujú neustále väčšou obľúbenosťou. Nerezové zábradlie na schody z kvalitnej ocele je nenáročné na udržiavanie a tiež patrí k trendom súčasnej doby. Okrem toho, že vám ponúkame rôzne typy zábradlí vytvorené z rôznych materiálov, pomôžeme vám s celkovou realizáciou projektu. Od návrhu zábradlia, cez výrobu a až po samotnú montáž zábradlia sú tu pre vás nami vytvorené a ponúkané služby. Poskytujeme aj poradenstvo vzťahujúce sa na výber zábradlia a tiež vytvárame návrhy pripravené na realizáciu práve podľa vašich plánov a predstáv.