Ženy za volantom

» Ženy nevedia jazdiť, ženy nevedia parkovať, ženy spôsobujú často havárie z ženy môžu za všetko. Toto tvrdia muži ktorý si myslia že majú viac skúseností a mali menej dopravných nehôd. No skutočnosť je však opačná. Hneď na úvod chcem povedať, aby ste to brali z rezervou a ide o názor alebo môj osobný uhol pohľadu.

žena

Samozrejme že si musím ženy zastať. Pretože je veľmi jasné že najčastejšie spôsobili dopravné nehody a menšie prešlapi najčastejšie muži. Muži sa ponáhľajú a snaží sa byť vo všetkom prvý a tak to aj dopadá. Už mnoho krát sme počuli že práve muž dokáže za volantom veci ktoré spôsobujú vážne dopravné nehody a nehovoriac a alkohole za volantom či iné skutky ktoré môže dosiahnuť aj ujmu na zdraví.

značka

Dobré, možno ženám nejde parkovanie a zaparkujú auto mino určenú čiaru, ale môže ísť o prípad ktorý má pomerne každá druhá alebo každá tretia žena. Parkovanie je jeden problém ale čo sa týka samotnej jazdy sú bezpečnejšie ako muži, dodržujú predpisi cestnej premávky a neničia auta ako muži.

Blondínka za volantom – otrepaný vtip

Áno každý hovorí vtip na blodndini a jeden má práve napadá : Čo urobí ak uvidí Blondína na kruhom objazde značku 30 ? Pôjde 30 krát po ktorom objazde.

Ø Možno si mi chlapi myslíme že sú hlúpe, no v skutocnosti to tak nemusí byť. Ide len o hlúpe vtipi ktoré nemusia byť pravdivé a sú vymyslené na pobavenie. Zamyslime sa trochu a povedzteme si, sú ženy neschopné za volantom alebo ich len hlupimi robíme ? Každá žena za volantom je lepšia, ako muž ktorý si dovolil zvýšiť rýchlosť a napálil to do prvého stromu, či plota a spôsobil si vážnú dopravnú nehodu ktorá môže mať aj ujmu na zdraví. Neberte to zlom, len som chcel povedať že my chlapi spôsobuje viac dopravných nehôd, len preto, lebo sme neopatrní.

nehoda

Ø Zamyslime sa hlavne nad tým koľko krát muž spôsobí dopravnú nehodu,povedzme za mesiac a koľko krát žena. V porovnanie je to približne až 56 dopravných nehôd za deň po celom Slovensku, a niekedy je to číslo väčšie.

Nezařazené