Ženy za volantom

»          Ženy nevedia jazdiť , ženy nevedia parkovať , ženy spôsobujú často havárie z ženy môžu za všetko. Toto tvrdia muži ktorý si myslia že majú viac skúseností a mali menej  dopravných nehôd. No skutočnosť je však opačná . Hneď na úvod chcem povedať , aby ste to brali z rezervou a ide o názor alebo môj osobný uhol pohľadu.

žena
 
Samozrejme že si musím ženy zastať. Pretože je veľmi jasné že najčastejšie spôsobili dopravné nehody a menšie prešlapi najčastejšie muži.  Muži sa ponáhľajú a snaží sa byť vo všetkom prvý a tak to aj dopadá. Už mnoho krát sme počuli že práve muž dokáže za volantom veci ktoré spôsobujú vážne dopravné nehody a nehovoriac a alkohole za volantom či iné skutky ktoré môže dosiahnuť aj ujmu na zdraví.

značka
 
Dobré , možno ženám nejde parkovanie a zaparkujú auto mino určenú čiaru , ale môže ísť o prípad ktorý má pomerne každá druhá alebo každá tretia žena. Parkovanie je jeden problém ale čo sa týka samotnej jazdy sú bezpečnejšie ako muži , dodržujú predpisi cestnej premávky a neničia auta ako muži.
 
Blondínka za volantom – otrepaný vtip
 
Áno každý hovorí vtip na blodndini a jeden má práve napadá : Čo urobí ak uvidí Blondína na kruhom objazde značku 30 ? Pôjde 30 krát po ktorom objazde.
 
Ø  Možno si mi chlapi myslíme že sú hlúpe , no v skutocnosti to tak nemusí byť. Ide len o hlúpe vtipi ktoré nemusia byť pravdivé a sú vymyslené na pobavenie . Zamyslime sa trochu a povedzteme si , sú ženy neschopné za volantom alebo ich len hlupimi robíme ? Každá žena za volantom je lepšia , ako muž ktorý si dovolil zvýšiť rýchlosť a napálil to do prvého stromu , či plota a spôsobil si vážnú dopravnú nehodu ktorá môže mať aj ujmu na zdraví.  Neberte to zlom, len som chcel povedať že my chlapi spôsobuje viac dopravných nehôd , len preto , lebo sme neopatrní.

nehoda
 
Ø  Zamyslime sa hlavne nad tým koľko krát muž spôsobí dopravnú nehodu ,povedzme za mesiac a koľko krát žena. V porovnanie je to približne  až 56 dopravných nehôd za deň po celom Slovensku, a niekedy je to číslo väčšie. 

4.3/5 - (3 votes)
Nezařazené