Jeseň 2019: ktoré anime sa oplatí pozrieť?

1. Psycho-Pass 3
 
Futuristická detektívka Psycho-Pass sa po filmovom spracovaní dočkala aj tretej sezóny. O samotnom deji zatiaľ toho veľa nevieme. Na 100% môžeme očakávať nové hlavné postavy, hoci podľa doposiaľ vydaných upútaviek a propagačných materiálov sa vrátia aj niektoré staré.
Psycho-Pass sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kedy miera zločinu je na historickom minime vďaka najnovšej technológii zvanej Psycho-Pass. Tá meria mentálnu stabilitu každého občana štátu a vie predísť zločinu skôr ako sa stane. Každá technológia má však svoje muchy.anime postavička.jpg
 
2. Pet
 
Pet sa podobne ako Psycho-Pass odohráva v budúcnosti, kde niektorí ľudia majú schopnosť infiltrovať sa do mysle druhých. Túto schopnosť využívajú na to, aby mohli vyriešiť neuzavreté prípady, zničiť spomienky, alebo v najhoršom prípade, niekoho zabiť.
Psychologický triler od štúdia Geno má vysoký potenciál. Uvidíme, aké bude mať finálne prevedenie.
 
3. Food Wars! The Fourth Plate
 
Obľúbené kuchárske anime Food Wars sa vracia so štvrtou sezónou a rozhodne nenechá vaše chuťové poháriky na pokoji. Food Wars má premiéru 12. októbra.
 
4. Fate/Grand Order: Absolute Demonic Front – Babylonia
 
Dlhočizná séria Fate dostáva ďalšiu anime sériu v podobe prerozprávania príbehu z mobilnej hry Fate/Grand Order. Tentoraz zavítame do fiktívnej oblasti Babylonia. Dátum premiéry je nastavený na 5. októbra.manga.jpg
 
5. Beastars
 
Vo svete, kde miesto ľudí žijú spoločne bylinožravce a mäsožravce, pozorujeme vlka Regoshiho. Regoshi žil celý svoj život izolovane, pretože sa ho ostatné zvieratá báli kvôli jeho drsnému výzoru. Po vstupe do divadelného klubu vysvitlo, že Regoshi má dobré srdce. Atmosféru a napätie medzi bylinožravcami a mäsožravcami zmení náhla vražda.
Séria Beastars bude dostupná len na Netflixe. Premiéru má 9. októbra a za Beastars stojí štúdio Toho Animation.