Myslíte že máte na to byť bohatý?

Všetci istotne poznáte tú otrepanú frázu že za peniaze si šťastie nekúpite. Ale verte že je lepšie plakať v novučičkom BMW X6 ale vo staručičkej Lade,. Poprípade na bicykli. Každý kto už nejaké peniaze má vám väčšinou dá jednu jedinú radu do života. A to robte to čo iný nechcú. V jednoduchosti to znamená že máte prestať veriť tým nezmyslom a nekupovať si tie zaručené kurzy, vďaka ktorým sa z vás stane do roka milionár. Teraz sa zamyslíte. Ak si ročne kúpi kurz milionára 10 000 ľudí a aj keby stál iba 1|€. Je to stále slušný príjem. No v skutočnosti, takéto kurzy stoja desiatky eúr. Keď nie stovky.

dolary.jpg

A ak namiesto toho aby ste sledovali Youtube videá, alebo dali na rady finančných odborníkov a prerazili, je iba veľmi malá šanca že skutočne aj prerazíte. Áno, teraz si vačšina z vás povie že v televízií alebo na internete sú predsa desiatky úspešných Slovákov ktorý takto prerazili. No ale keď to rozmeníme na peniaze tak 1 cent z 1000€ bude stále iba jeden cent. Ale to vám už nik nepovie. Na to musíte prísť sami. Nikdy, ale nikdy sa vám naozaj nezačne dariť ak budete veriť tomu že bohatstvo vám nie je súdené a ale stačí ak si ho poctivo odpracujete a bude to. Tak ako úspešný ľudia priťahujú úspešných ľudí tak aj vaše myšlienky ovplyvňujú čo k sebe pritiahnete. A ak neveríte že môžete byť aj vy bohatý, tak čo myslíte. Budete bohatý? Predsa len, dnes už žijeme vo svete kde má šancu každý. No síce niekto má lepšiu štartovaciu pozíciu ale do cieľa ostáva mnoho rokov tak je to iba bezduchá výhovorka neúspešných.

euro.jpg

To že ste tento rok, a možno ani do konca roka nezískate Nobelovú cenu za fyziku. To neznamená nič. Ak sa neobklopíte šikovnými ľudmi môžete byť naopak aj génius a je vám to nič platné.  Nemyslite si že úspešný a bohatý ľudia sú niečo viac. To nie, oni iba poznajú svoje silné stránky tak dobre ako tie slabé ale rozdiel je v tom že si veria. A na to aby ste sa stali bohatými, na to si musíte veriť že to dokážete. Samozrejme tak k tomu patrí aj to že sa neboja zlyhania, pretože je to pre nich len ďalší level kde sa majú možnosť poučiť z chýb. A tak by ste to mali brať aj vy.  Suma sumárumšťastie praje pripraveným.

Nezařazené