Výroba fotoobrazu z fotografie

A to je priam fantastické. Odfotografovať si čokoľvek dôležité, zaujímavé či krásne – naše smartfóny a tablety to zvládnu kdekoľvek. Preto sú galérie našich telefónov plné a uchovávajú náš život v obrazoch. Naše detičky, rodina, domáci miláčikovia, cestovanie, dovolenky, záľuby, výtvory alebo len bežné momentky našich životov – pri ich prehliadaní nám zaručene zostane úsmev na tvári.

portrét žena

Výrobu fotografií sme však ešte o pár úrovní povýšili. Ako by sa Vám páčilo mať doma na stene obraz toho najzaujímavejšieho, čo Vás v živote postretlo? Mať ho neustále na očiach, pýšiť sa ním na čestnom mieste v obývačke, kde by zaujal návštevy a Vám by navodil pozitívne myšlienky pri každom pohľade naň? Alebo mať nádherný obraz v spálni priamo nad posteľou, ktorý by Vám to Vaše hniezdočko ešte viac zútulnil?

Takýto fotografický obraz Vám jednoducho vyrobíme z fotografie, ktorá je Vášmu srdiečku najbližšia. Nami vyrobený obraz z fotografie je vytvorený na vysoko kvalitnom plátne Hahnemühle Photo Canvas 320. Toto plátno je stále, pevné a oteru odolné, preto sa nemusíte obávať, že na ňom bude vidieť „zub času“ ani po dlhej dobe. Naše fotoobrazy sú absolútne najvyššej kvality, na ich výrobu používame najkvalitnejšie komponenty – laky Hahnemuehle Varnish, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu a nie sú toxické. Laky Hahnemuehle Varnish predlžujú stálosť reprodukcií a zvyšujú odolnosť voči oterom. Plátno zušľachtené týmto lakom vykazuje známky kvality obrazov umiestnených v galériách.

foto pobrežie a more

Plátno osadzujeme do profesionálnych rámov GoFrame 1500 PRO s hrúbkou lišty 2,2 cm, pričom bočné časti lišty tvorí samotné plátno – čím plne využijeme celkovú plochu plátna. Ak máte záujem o viac fotoobrazov, bez problémov Vám ich vyrobíme a navyše Vám na ne dáme aj zľavu, aby ste mohli mať obrazy najvyššej kvality za ešte nižšiu cenu.